Odesílání zásilek

Česká republika

Doručování zásilek

1. Osobní odběr v Jaroměři

Zdarma

Zboží, které je skladem, je možné ihned převzít na adrese Bulharská 272, Jaroměř - Josefov, 551 02.

2. Odeslání Českou poštou při platbě předem na účet

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Ceny poštovného jsou variabilní a vypočítavají se dle hmotnosti zásilky, abyste při nákupu neplatili zbytečně vysoké neadekvátní poštovné.

Cenové rozsahy:

0 - 0,3 kg - 60 Kč (Doporučená zásilka)

0,3 - 0,5 kg - 90 Kč

0,5 - 1,0 kg - 100 Kč

1,0 - 10 kg - 120 Kč